Apie mus

Paieška

2007 m. rugpjūčio 28 d. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė ,,Darius Agro“, kuri registruota Norių kaime., Pasvalio rajone.Pagrindinė įmonės veikla – grūdų supirkimas.

Jau dešimtmetį veikianti įmonė sparčiai plečiasi ir modernėja. Pasinaudojus Europos sąjungos parama, pastatyti dar du elevatoriai: Žiežmariuose (Kaišiadorių r.) ir Žabynėje (Pasvalio r.). Įsigyta krovininių automobilių ir kitos technikos.

Nemažos investicijos leido patenkinti žymiai didesnius tiekėjų poreikius, surasti lojalius klientus ir darbuotojus, išplėsti vykdomą veiklą. Pagreitėjo grūdų judėjimas, sutrumpėjo laikas eilėse, palengvėjo darbas. Į UAB ,,Darius Agro“ pristatyti grūdai sveriami moderniomis, elektroninėmis svarstyklėmis, kurios rezultatą pateikia iš karto, moderniais prietaisais tiriama grūdų kokybė. Šiuo metu UAB ,,Darius Agro“ elevatoriai yra pajėgus priimti ir apdoroti 1 500 tonų grūdų per parą.

Įmonė plečia savo veiklos apimtis: kasmet didesniais kiekiais superka beveik visų rūšių grūdines kultūras. Įmonė prekiauja biriomis ir skystomis KAS_32 trąšomis, teikia grūdų džiovinimo bei valymo paslaugas, taip pat birių krovinių pervežimo paslaugas.